02

Tem'18

Zentrale Mittelstufenpruefung (Goethe Zertifikat C1 – ZMP) Hazirlik Dosyalari

0 Yorum Yok | yunuskaytan
..

Zentrale Mittelstufenpruefung (Goethe Zertifikat C1 – ZMP) Hazırlık Dosyaları

Goethe Zertifikat C1 – ZMP

Bu dosya Goethe Institut tararından hazırlanmıştır.Zip arşivinde hem pdf formatında bir çok hazırlık kitapçığı hem de dinlemek için bir ses dosyası bulunmaktadır.


 

Merkezi orta seviye sınavı
Goethe Zertifikat C1 (ZMP) eski 08/2007’ye kadar geçerli olan ZMP’den ortaya çıkmıştır, lakin seviyesi ondan biraz daha yüksek olmakla birlikte Alman standart diline iyi derecede hakim olduĝunuzu kanıtlamaktadır. Bu seviyeye ortalama 800 ila 1000 arası ders saatinden sonra ulaşıyorsunuz. Söz konusu dil bilgileri size kendinizi birçok konuda sözlü ve yazılı olarak büyük ölçüde doĝru ifade edebilmenizi ve aynı şekilde zor metinleri anlamanızı saĝlamakta.


Goethe Zertifikat C1 (ZMP) dünya çapında gayet tanınmıştır ve birçok işveren tarafından saĝlam bir genel Alman dil bilgisinin belgesi olarak kabul görmekte. Başarıyla sonuçlanan ZMP için verilen karne, üniversiteye hazırlayan dershanelerde („Studienkolleg“) ve bazı meslek yüksek okullarında ve üniversitelerde dil giriş sınavından muaf tutuyor. Daha ayrıntılı bilgileri seçtiĝiniz meslek yüksek okulundan veya üniversiteden temin edebilirsiniz.


 


Zentrale Mittelstufenpruefung (Goethe Zertifikat C1 – ZMP) Hazirlik Dosyalari, indir


 Google +
Benzer Yazılar
Yorum Yap
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments