02

Tem'18

World Letter – Mektup Örnekleri

0 Yorum Yok | yunuskaytan
..

Çok dilde uluslararası yazışmaları sağlayan ve hazır mektup ve tümcelerden oluşan bir dil ve yazışma uygulamasıdır.

5.5 milyar kişinin yaşadığı günümüz dünyasındaki küresel iletişim ağları ve dünya çapında çok hızlı sevkiyat olanakları, bulunduğunuz rekabet ortamında yabancı dil engelini aşmanızı gerektirmektedir.

 

Uluslararası pazarlardaki başarılarınız, ülke dışında iş birliği içinde olduğunuz firmalarla doğru iletişim kurmanıza da bağlıdır. İşte WORLDLETTER ile, bu firmalardaki kişilerin ana dillerinde, her amaca uygun kusursuz iş mektupları yazabilirsiniz.

WORLDLETTER tüm dünyada en yaygın kullanılan 16 dilin (lütfen aşağıya listeye bakın) her birinde 3,500den fazla sık kullanılan yazışma paragrafı içermektedir.

 

Bir iş mektubu hazırlamak için Türkçe yazılmış yaklaşık 3,500 paragraf arasından istediklerinizi ya da size sunulan yaklaşık 500 örnek mektuptan birisini seçmeniz ve tarih, yer gibi size özgü değişkenleri girmeniz yeterlidir.

 

Böylece yazınızı, kendi dilinizde, daha hızlı ve doğru olarak hazırlar ve bir fare tıklatmasıyla ürünü satın alırken tercih ettiğiniz dildeki karşılığını elde edersiniz.

Tüm yazışma paragrafları, çağdaş uluslararası iş yazışmaları standartlarına uygun olarak ana dili söz konusu dil olan deneyimli kişiler tarafından hazırlanmıştır.

 

Yazışma Kategorileri:

Ürün TanıtımıŞirket TanıtımıPazarlamaİş İlişkileriSiparişSatışSevkiyatRezervasyonNakliyeSigortaDavetTaziyeMaliyetNumune GöndermeNumune İstemeŞikayetTemsilcilik İstemeTemsilcilik Verme
ve daha birçok değişik konuda örnek paragraflarla iş mektubu hazırlayabilirsiniz.

 

WorldLetter ile yazışmalarınız aşağıdaki dillere çevrilebilir:

TürkçeRusçaİngilizceLehçeİngilizce (ABD)Felemenkçe Almanca Fince Fransızca Danca İtalyanca İsveçce İspanyolca Çince Portekizce Japonca


İçerik:

 

 • 3500 hazır paragraf

 • 500 örnek mektup

 • Kendi metinlerinizi ekleyebilme özelliği

 • Microsoft© Word ve Outlook çıktısı

 • Yazışma yapılan yerler için veritabanı

 • Uzmanlarca hazırlanmış çeviriler ile sizi desteklemektedir.


 • World Letter – Mektup Örnekleri, indir


   Google +
  Benzer Yazılar
  Yorum Yap
  Subscribe
  Bildir
  guest
  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments