05

Tem'18

Almanca Egitim Setleri

0 Yorum Yok | yunuskaytan

Birkac Almanca egitim setini inceledik, bilgisayarinizda internet baglantiniz olmadan da rahatlikla bu setlerle almanca seviyenizi gelistirebilirsiniz. Setler hakkinda aciklayici bilgiler ve internet üzerinden siparis verebileceginiz adresler

..

Firma: Digital Publishing,Grammer

Aciklama:  Kusursuz almancaya giden modern yol. Kendi özel dil öğretmeninizle birlikte adım adım Almanca öğrenecek ve mevcut bilgilerinizi geliştireceksiniz. Ödül almış öğrenim teknolojisi, gerçek hayatı yansıtan sahneler ve birbirinden farklı alıştırma türleri en üstün öğrenim başarısını garanti etmektedir. Bu kurs özellikle ana dili Türkçe olanların Almanca öğrenirken karşılaştıkları zorluklar gözönüne alınarak geliştirilmiştir.

Fiyat: Deutschland 49,99 EUR   |   Österreich 49,99 EUR  

http://www.sprachenshop.de

 

 

Firma: Digital Publishing,

Aciklama: Temel seviyeden ileri düzeye kadar bircok cesitli versiyonlarda setleri piyasada bulunmakta, kullanim acisindan oldukca rahat suan Türkce Almanca versiyonuda bulmak mümkün.Resimli ve sesli anlatimlarla oldukca güzel birset.

Fiyat: Tek Cd icin 41,49 €

www.temeon.de/


 

 

Firma: Limasollunaci

Aciklama: Evde almanca ögrenmek icin temelden grammer yapilarina kadar almancayi rahatlikla ögrenebilieceginiz bir set. Ayrintili bilgi firmanin internet adresinde bulabilirsiniz.

Fiyat: 300 ytl

www.limasollunaci.com

 

 

Firma : daylight

Aciklama: Her düzeyde almanca bilgisine sahip olanlar icin temelden ileri seviyeye kadar her konuda görsel sinif ortaminda almanca DVD seti. Toplam 5 DVD den olusuyor. Bu set ile görerek ve duyarak siniftaymissiniz gibi Almanca ögrenin.

Fiyat : 10 -20 ytl arasi internette bulmak mümkün.

www.alcamsatcam.com


 

Firma : Rosetta Stone

Aciklama: Bu almanca seti oldukca hosuma giden bir set oldu, resimli ve sesli anlatimlar ve sürekli tekrarlamalari ile kelimeleri ve cümle yapilarini zoraki ögreten bir set. Cümle verip hangi resme ait oldugunu veya resim verip resimdekinin ne oldugunu yazmanizi isteyen 100lerce test iceriyor. Kelime ögrenmek isteyenler icin bulunmaz bir eser.

Fiyat: 120 ytl

www.egitimsetleri.com/

 Google +
Benzer Yazılar
Yorum Yap
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments